Als frituur in Heist-op-den-Berg is ‘t Klaverke op een professionele en ambachtelijke manier bezig om naast frieten en snacks, u als klant steeds te voorzien van verse maaltijden, koude bereidingen, belegde broodjes en pasta’s. Met een ruime parking en een rustig terras geniet u optimaal van de verse frieten, snacks, belegde broodjes, bickyburgers en verse bereidingen.
Ambachtelijk frituur
Met ondertussen acht jaar ervaring in de frituurwereld en jarenlange horeca ervaring is ‘t Klaverke duidelijk gepassioneerd door het vak en levert het dagelijks verse frietjes tot heerlijke snacks. Zo wordt er in de goede Belgische friettraditie steeds gekozen voor puur en zuiver rundsvet. De passie en vakkennis vertaalt zich eveneens in de verschillende verse huisbereide gerechten.
Denk dan aan huisbereid stoofvlees, goulash, videe, huisbereide tartaar, spaghetti bolognaise en pasta scampi. Ons aanbod wordt aangevuld met de klassieke frituursnacks, steeds van de beste merken, enkel kwaliteitsnacks!!
Ook bieden we sinds kort dagschotels met puree aan; tongrolletjes met garnaaltjes en puree en een wekelijks wisselende dagschotel behoren steeds tot het assortiment.
Ook voor verse broodjes kan u bij ons terecht. Kom langs en ontdek ons uitgebreid assortiment koude en warme broodjes!
Contact & bestellingen
De frituur is op een rustige locatie gelegen met een ruime parking en de zaak is voorzien van gratis wifi. Het personeel zorgt er elke dag voor dat iedereen snel en met een brede glimlach wordt begroet. Bestellen kan online via de knop bovenaan de website. Gewoon komen aanschuiven kan natuurlijk ook, we hebben een verwarmde tent voorzien wanneer je even moet wachten.
Via ‘frituur ‘t Klaverke in beeld’ kunt u alvast een virtueel kijkje nemen in de professionele zaak met ambachtelijke bereidingen. Heeft u nog suggesties of vragen voor onze frituur, aarzel niet om contact op te nemen met Kevin & Tessa.